MAIJS = BAIĻU DETOKSA MĒNESIS

Maijā rīkojam 3 unikālus un ļoti īpašus vebinārus, kuros palīdzēsim soli pa solim iemācīties tikt galā ar konkrētām bailēm.

Tie būs atvērtie praktiskie vebināri, kurus vadīs mūsu treneri. Vebināra laikā Tev būs izvēle - klausīties vebināru kā ierasts vai arī kādā mirklī pievienoties vebināra trenerim un kopā risināt Tev aktuālu tēmu vai aci pret aci uzdot Tev interesējošu jautājumu.
Vebinārā būs arī iespēja pievienoties mini darbnīcās, kurās praktizēt treniņus baiļu pārvarēšanai.
>>13.maijs 18:00-19:30<<

Drosme darīt

Pievienot grozam€8
Ar šo vebināru uzsāksim atvērto praktisko vebināru sēriju maijā, kas veltīti bailēm. Pirmajā vebinārā uzzināsi kā teoriju, tā arī iegūsi praktiskus rīkus tam, kā pateikt "nē" citiem un atļaut sev darīt to, ko patiesi vēlies (un nejusties par to vainīgam). Vebināra laikā būs iespēja izmēģināt tehnikas šo baiļu pārvarēšanai, kā arī uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus konkrēti savai situācijai.
Pēc vebināra saņemsi arī tā audio ierakstu.
>>20.maijs 18:00-19:30<<

Drosme runāt

Pievienot grozam€8
Šajā vebinārā runāsim kā teorētiski tā praktiski par vienām no pasaulē biežākajām bailēm - publiski uzstāties, runāt auditorijas priekšā un saņemties runāt ar nepazīstamiem cilvēkiem. Vebināra laikā būs iespēja izmēģināt tehnikas šo baiļu pārvarēšanai, kā arī uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus konkrēti savai situācijai.
Pēc vebināra saņemsi arī tā audio ierakstu.

>>27.maijs 18:00-19:30<<

Drosme realizēt savu (lielisko, trako, unikālo) ideju vai sapni!

Pievienot grozam€8
Noslēdzošajā vebinārā uzzināsim kā iemeslus tā rīkus kā sevi pārvarēt tad, kad ir kāds liels sapnis, plāns vai ideja, kuru gribās īstenot, bet.. Bet bailes no tā, ka neizdosies liek atrast neskaitāmus iemeslus, kādēļ to neuzsākt. Vebināra laikā būs iespēja izmēģināt tehnikas šo baiļu pārvarēšanai, kā arī uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus konkrēti savai situācijai.
Pēc vebināra saņemsi arī tā audio ierakstu.


Viss baiļu detoksa mēnesis Tev ir aktuāls?

Pievienojies visiem trim vebināriem un saņem atlaidi!

Pievienot grozam€20