VILKATIS

Stratēģiska spēle jautrībai, labi pavadītam laikam un arī komunikācijas prasmju treniņam :)

Interaktīvā spēle "Vilkatis" ir veidota uz pazīstamās "Mafija pret parlamentu" spēles bāzes. Tā ir ne tikai aizraujoša un jautra, bet arī attīsta saviesīgo sarunu, komunikācijas un līderības prasmes.

To iespējams spēlēt kā tiešsaistē, tā klātienē.

Spēlē kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, neatkarīgi no tā, kur atrodaties! 

Iegūstat neatkārtojamas emocijas, aizraujošu vakaru un tēmu ko pārrunāt vēl vismaz pāris nedēļas pēc tam :)

Norise: Jūs visi atrodaties ciematā, kurā ir daži vilkači. Tie naktī mostas un, ja izdodas vienoties, kādu ...saplosa. Pa dienu vilkači izskatās tieši tāpat kā jūs. Tas ir kāds no savējiem.

Jūs staigāsiet pa dažādām vietām (slimnīcu, bāru, baznīcu, skolu..) un centīsieties sarunājoties un izvērtējot iepriekšējās dienas un nakts notikumus, saprast, kurš ir vilkatis. Ik vakaru notiks ciemata iedzīvotāju sapulce, kurā varēsiet nodot iespējamo vilkati balsošanai uz linča tiesu. Ja vairākums piekritīs, tad šī ciemata iemītnieka dzīve beigsies un tikai pēc tam jūs uzzināsiet vai viņš tiešām bija Vilaktis. Un tad.. tad iestāsies tumša nakts, kurā pa ielām atkal klaiņos kāds vilkatis, iespējams arī kāds vīrs ar cirvi, gaišreģis un pat ārsts. Kuru tie iznīcinās un kuru glābs.. to uzzināsiet tikai nākamajā rītā. 

Savukārt mirušie.. Mirušie tiksies paradīzē. Izdzīvos veiklākie, gudrākie vai .. veiksmīgākie.

Dalībnieku skaits: no 8 personām

Ilgums: 2-2,5h

Prasmes: iepriekšējas zināšanas un spēles pieredze nav nepieciešamas. 

RUNAS RĀMIS

©2019 by Runas Rāmis