Atvērtās nodarbības pielietojamā improvizācijā 
Jebkuram jaunietim vecumā no 13-17 gadiem, kurš vēlas ar aizraujošām un izklaidējošām improvizācijas teātra spēlēm pilnveidot sevi un veicināt savu pašizaugsmi.
Iegūsti un praktizē


Pārliecību par seviSatraukuma un emociju vadībuJaunu ideju radīšanuKomunikāciju SadarbībuKur: Baložu iela 18, Rīga (ārā, pagalmā)
Kad: Nākošā nodarbība 29.jūlijā
Cik ilgi: 15:30-17:30
Cik bieži: reizi nedēļā, ceturtdienās
Cena: 25 eiro / nodarbība

Pievienot grozam€25
Nodarbību vadītāji

Nodarbības vada Elīna Biseniece, Aija Iesalniece un Krišjānis Berķis - pieredzējuši improvizatori un pirmie Latvijā pielietojamās improvizācijas treneri.
Tas nozīmē, ka esam praktizējuši, lai nodarbībās apgūto iemācītu pielietot ikdienas situācijās.

Kad nebija atļauts tikties KLĀTienĒ, aktīvi sadarbojāmies arī ar skolām, lai attālināti palīdzētu jauniešiem šajā laikā. Par vienu no sadarbībām [LASI VAIRĀK ŠEIT]


Ja vēlies atsevišķas nodarbības saviem jauniešiem (4-20 personām), uzraksti mums zemāk un vienosimies.

Email again:


KAS IR PIELIETOJAMĀ IMPROVIZĀCIJA

Pielietojamā improvizācija (“applied improvisation”) ir termins, ko bieži lieto, lai aptvertu improvizācijas teātra pielietojamību nevis izrādēs un uz skatuves, bet gan izmantot improvizācijas teātra teorijas, metodes un uzdevumus, lai pilnveidotu pielāgošanās spēju dažādās struktūrās, veidotu jaunu domāšanas veidu un virkni citu iekšējo un starppersonu saskarsmes prasmju, kas nepieciešamas mūsdienu dinamiskajā pasaulē.

Pētījumi un prakse liecina, ka pielietojot improvizācijas teātra metodes personības izaugsmes treniņos ir iespējams apgūt jaunas uzvedības un lēmumu veidošanas prasmes, izmainīt ierastos reaģēšanas paternus, palielināt iekšējo mieru, kas noteik pateicoties spējai pieņemt esošo situāciju un tajā ātri, kvalitatīvi un radoši rīkoties.