Ikvienam

Pašapziņa un pārliecība, enerģija un ass-prātība, apzinātība un miers haotiskā vidē - prasmes, lietošanai Tavā ikdienā kursā "Improvizācija ārpuss skatuves"
Pielieto improvizatora domāšanu un prasmes savā profesionālajā un privātajā ikdienā.
No 9. Jūlija 18:00,
8  nodarbības reizi nedēļā, piektdienās
Nodarbības garums 2h
Norises vieta: Rīga, Baložu iela 18, ārā, iekšpagalmā

Maksā tikai par pirmo nodarbību, pēc tās izlemsi vai iegādāsies visu kursu ar 10% atlaidi, vai turpināsi maksāt par katru nodarbību atsevišķi. Vietu skaits ļoti ierobežots.
Pievienot grozam€30
Re, kā pie mums izskatās

NORISE

Nodarbības veidotas kā klasisks improvizācijas teātra aktieru kurss.
Atšķirīgais - nodarbībās tiek izmantota pielietojamā improvizācija. Tas nozīmē, ka katrai metodei un spēlei, kas tiek izmantota, ir mērķis trenēt un veidot konkrētu prasmi tā, lai to būtu iespējams pielietot savā ikdienā. Nodarbību vadītāji kā vada treniņu, tā arī izskaidro un palīdz reflektēt par treniņā izmantotajām spēlēm un metodēm.
Šajās nodarbībās tiek apvienots jautrais un izklaidējošais ar lietderīgo un praktisko, šādā veidā panākot jaunu prasmju veidošanos un nostiprināšos nepiespiestā un aizraujošā veidā.
Mēz izmantojam mācīšanās eksperimentējošās mācīšanās metodi, kas ļauj apgūt jaunas prasmes caur savu personīgu pieredzi. Lūk, sīkāk lasi [Te]

Kursa programma

Nodarbības ir secīgi izveidotas, lai pakāpeniski veidotu sekojošas prasmes, kā arī trenētu to pielietojumu ikdienā:
  • pašapziņa un pārliecība
  • spēja kvalitatīvi reaģēt haotiskā un mainīgā ikdienā
  • miera un apzinātības saglabāšana
  • neapstāšanās pie kļūdām un baiļu uzvarēšana
  • līderība un lēmumu pieņemšana visizaicinošākajās situācijās
  • jauda rīktoies nekavējoties

Nodarbību pirmajā daļā darbosimies ar tehnikām un metodēm, kas identificē un pilnveido konkrētās prasmes, ļauj aktīvi darboties kā ķermenim, tā prātam.
Nodarbību otrajā daļā spēlēsim garās un īsās etīdes jeb ainas. Šādā veidā pirmajā daļā trenētās prasmes liksim lietā un nostiprināsim to spēju darboties neparedzamās situācijās un pielietot ikdienā.

Nodarbības vada

Aija Iesalniece
Improvizatore vairāk kā 20 gadus, pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā. Profesionālās izaugsmes trenere, supervīzore ar maģistra grādu vadības psiholoģijā. Īpaši pēta improvizācijas teātra metožu pielietojamību personības un profesionālajā izaugsmē. RSU, Turības un RTU vieslektore komunikācijas un improvizācijas jomā.

Krišjānis Berķis
Improvizators vairāk kā 8 gadus, improvizācijas un komunikācijas treneris, pieredzējis kāzu un pasākumu vadītājs. Īpaši specializējas pārliecības par sevi trenēšanā un introverto dalībnieku individuālo komunikācijas stilu pilnveidošanā un spēcīgo īpašību paspilgtināšanā.

Elīna Biseniece
Improvizatore ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Radošuma, emocionālās inteliģences un improvizācijas trenere. Digitālā mārketinga un  rakstītā teksta veidošanas speciāliste. Spēj ar lielu pacietību ikvienam palīdzēt atrast sevī radošo dzirksti un stiprināt pārliecību par savu personīgo unikalitāti un oriģinalitāti.

Kas ir pielietojamā improvizācija?

Pielietojamā improvizācija (“applied improvisation”) ir termins, ko bieži lieto, lai aptvertu improvizācijas teātra pielietojamību nevis izrādēs un uz skatuves, bet gan izmantot improvizācijas teātra teorijas, metodes un uzdevumus, lai pilnveidotu pielāgošanās spēju dažādās struktūrās, veidotu jaunu domāšanas veidu un virkni citu iekšējo un starppersonu saskarsmes prasmju, kas nepieciešamas mūsdienu dinamiskajā pasaulē.