KOMANDAS SAVSTARPĒJĀS KOMUNIKĀCIJAS UZLABOŠANA

Pastāstiet mums, kā jūs komunicējat, un mēs jums parādīsim, kā to darīt vēl labāk.

4 SOĻI LĪDZ SASKANĪGAI SAVSTARPĒJAI KOMUNIKĀCIJAI

Veiksmīga saruna sākas ar klausīšanos un beidzas ar izpratni. Vidus daļā ir jaimprovizē.

#1 TIKŠANĀS

Jūsu novērojumi par pašreizējo uzņēmuma vai departamenta iekšējo komunikāciju. Jūsu identificētās problēmsituācijas un gaidas komunikācijas uzlabošanai. Mūsu ieskats un piedāvajumi Jūsu savtarpējās komunikācijas uzlabošanai.

#2 KOLĒĢU KOMUNIKĀCIJAS DIAGNOSTIKA

Veiksim vienu no savstarpējās komunikācijas diagnostikas veidiem, par kuru būsim vienojušies pirmās tikšanās laikā:

  • Mūsu kolēģis uz noteiktu laiku kļūs par Jūsu kolēģi un veiks padziļinātu iekšējās komunikācijas diagnostiku un kopējās uzņēmuma vai departamenta saliedētības noteikšanu. 

  • Tikšanās ar komandu un pielietojamās improvizācijas spēļu izspēle, lai diagnosticētu sadarbības modeļus un uzticēšanās līmeni, kā arī individuālās saskarsmes īpašības

  • Elektroniski aizpildāms personības tests (OCEAN,  Big5)

#3 REZULTĀTU ANALĪZE

Savstarpējās sadarbības un komunikācijas mērījuma rezultāti. Novēroto stipro un uzlabojamo pušu izskaidrošana un tuvākā gada modelēšana esošajai komunikācijas praksei. Piedāvāti treniņu veidi un apmācību programma uzlabojamo pušu attīstīšanai un labo pušu stiprināšanai.

#4 SPECIALIZĒTA PIELIETOJAMĀS IMPROVIZĀCIJAS PROGRAMMA

Komandas motivācija, tāpat kā savstarpējās sadarbības un komunikācijas uzlabošana, ir nepārtraukts process. Un tas var notikt vienkārši, nepiespiesti un citādi, kā ierasts. 
Mācību programma tiks izstrādāta un pielāgota Jūsu darbiniekiem. Programmas pamatā ir improvizācijas teātra un prāta treniņu tehnikas, kas palīdz paplašināt komforta zonas robežas, iemāca vienam otru sadzirdēt, spēt iztulkot, izprast un pielāgoties sarunas partnera verbālajai un ķermeņa valodai, kā arī palūkoties vienam uz otru ar citām acīm. Šī programma ne tikai uzlabo darbinieku  radošumu un spēju sarunāties pa īstam, bet arī motivē darbam un uzlabo lojalitāti pret uzņēmumu kopumā.

RUNAS RĀMIS

©2019 by Runas Rāmis