GRĀMATA

"Mēs visi vēlamies radīt pēc iespējas labākas ainas gan uz skatuves, gan ārpus tās. Jo vairāk cenšamies, jo mazāka iespējamība, ka šādas ainas radīsies."
"IMPROVIZĒ ŠEIT UN TAGAD", Normens Robs.
Pirmā grāmata latviešu valodā par improvizācijas teātri!
Cena: 15 eiro (saņem pie mums Andrejostas ielā 17, Rīgā vai vienojamies par piegādi)
Pievienot grozam

Praktisks ceļvedis laikmetīgajā teātra improvizācijā.

Grāmata piedāvā tehnikas, trikus un noslēpumus, ko izmanto profesionāli aktieri, lai improvizāciju padarītu vienkāršāku, efektīvāku un baudāmāku.
Lasītājs atklās vienkāršus instrumentus, kas tam ļaus veiksmīgi manevrēt pat vissatraucošākajās ainās un dzīves situācijās.

Grāmatas autors Robs Normens ir pasaulē atzīts improvizators, režisors un pasniedzējs. Viņš ir pasniedzis neskaitāmas meistarklases visā pasaulē un ir viens no Kanādas uzlecošajām laikmetīgās improvizācijas žanra zvaigznēm.
Pašlaik Robs Normens pasniedz Big Dog teātrī un ir leģendārā The Second City improvizācijas teātra Garās formas nodaļas vadītājs Toronto.

Uz grāmatas vāka par godu Eduardam Smiļģim, latviešu teātra mākslas patriarham un reformatoram, ir atainots aktiermeistarības lielmeistara iedvesmots tēls, kas, ļaujoties mirklim, bezbēdnīgi šūpojas uz zemes bumbas, simbolizējot Smiļģa skatuviskās fantāzijas, kuras viņš centās realizēt ar kosmisku atvēzienu. Lielmeistara acis allaž bijušas saprotošas un aicinošas. Pēc laikabiedru sacītā ir daudz stāstu par Smiļģa skatuves gaitām, kas parāda viņu kā nemitīgu meklētāju un improvizāciju lielmeistaru, tāpēc viņš uzskatāms arī par pirmo nozīmīgo improvizatoru Latvijā.


Paldies Jānim Moisejam par tulkojumu latviešu valodā