Madaras iedvesmas stāsts

Soli pa solim nepadoties un piepildīt sapni!
Madaras bērnības sapnis, līdzīgi kā daudzām mazām meitenēm - bija dziedāt uz skatuves! Diemžēl, bērnību pavadot speciālajā skolā un sadzīvojot ar veselības problēmām, šis sapnis šķita nereāls. Madarai nebija iespējas ne apmeklēt dziedāšanas nodarbības, ne mūzikas skolu, kur labprāt būtu apguvusi vijolspēli un klavierspēli.
Gadiem ejot sapnis nekur nepazuda. Tieši otrādi, tas auga augumā. Sasniedzot 18 gadu vecumu Madara saprata, ka šis sapnis viņu vaļā nepalaidīs. Ir jāmet nost bailes un attaisnojumi, un jāsper pirmie soļi sapņa virzienā! Sarp stundām, starpbrīžos, Madara devās uz mūzikas klasi, trenēties dziedāt un spēlēt klavieres. Pati, patsāvīgi ar vien dažiem mūzikas skolotājas ieteikumiem. 
Šādi trenējoties 2 gadus, pienāca diena, kad Madara uzstājās pirmajā konkursā un ... neieguva augstu vērtējumu. Norijot asaras,meitene nepadevās, bet gan guva papildus motivāciju! Viņa turpināja trenēties vēl centīgāk un biežāk, izkopt savas balss nianses, skatuves prasmes.
Neilgi pēc tam pienāca laiks nākošajam konkursam, kas notika uz prāmja. Konkurss Baltic Talent brīnumainā kārtā Madarai atļāva piepildīt arī to kluso sapņa daļu, kas bija - dziedāt ārpus Latvijas. Kā saka Paolu Koelju, ja mēs kaut ko ļoti, ļoti vēlamies, pasaule sadodas rokās, vai ne?
Konkrusa diena, satraukums. Virkne talantīgu un ļoti pieredzējušu dalībnieku ar saviem trreneriem. Un Madara. Viena. Vakarā, uz izgaismotas skatuves stāv vakara vadītājs un paziņo rezultātus. Madaras drosme bija papēžos un viņa bija gatava izdzirdēt kārtējo - "nebija labi", "tev nesanāk". Bet tā vietā, skan vārdi - "3. vieta - Madarai"!

Šobrīd Madara vairs nepiedalās konkursos. Tomēr iepriekš sasniegtais ir devis pārliecību visai dzīvei. Viņa zina, ka ar uzdrīkstēšanos un cītīgu darbu ir iespējams viss. Jo īpaši situācijās, kurās Tu pats šķietami esi sliktākā izejas pozīcijā par pārējiem.

Prāts ir tas, kurš nosaka mums izdosies vai nē.
Tieši tādēļ, maijā mēs gan dalamies ar pieredzes stāstiem un idejām, gan apgūstam praktiskas tehnikas, kā pārkodēt prātu no bailēm uz drosmi! [pievienojies vebināriem šeit]
Iepriekšējā
5 šķēršļi drosmei
Nākamā
Bailes no publiskas uzstāšanās: cēloņi un sekas

Nav atbilžu

Email again: