Improvizācija pāriem - Ilonas un Toma pieredzes stāsts

Kas kopīgs improvizācijas teātrim un partnerattiecībām?
Par to lasi šajā blogā.
Improvizācijas teātra aktieru galvenais uzdevums ir izrādes laikā, uz vietas radīt aizraujošas, unikālas un iepriekš neiestudētas etīdes, kuras iepriecinātu skatītājus.
To ir iespējams izdarīt tikai tad, ja:
  • aktieri viens otram uzticas,
  • spēj nekavējoties pieņemt katru ideju, ko dod skatuves partneris
  • spēj radoši papildināt skatuves partnera idejas
  • spēj saprast viens otru arī nerunājot, uztvert signālus
  • prot kopā ļauties nezināmajam
  • redz kopainu no abu skatuves partneru skatu punktiem
  • iedvesmojas no dažādiem impulsiem (skaņas, notikumi, kas nenotiek uz skatuves, smaržas)
  • prot būt spontāni
  • spēj uztvert emocijas un tās virzīt pozitīvā gultnē
Visas šīs prasmes aktieriem rodas improvizācijas teātra treniņu laikā. Katra tehnika un improvizācijas spēle ir īpaši radīta, lai veidotu jaunus ieradumus, prasmes un iemaņas. Tādas prasmes, kuras bez šādiem treniņiem prasītu ilgus gadus, lai spētu rasties (un reizēm nerodas nemaz). Tieši caur spēlēm un izpratni ko šīs spēles māca, caur kļūdīšanos un mācīšanos no kļūdām pozitīvā vidē, mēs spējam apgūt jaunas iemaņas kā sadarboties.
"Reizēm, pēc treniņiem ar improvizācijas teātra aktieriem, bija sajūta, ka esam emocionāli tuvāki, kā esmu ar savu mīļoto cilvēku." (Aija Iesalniece, "Improvizācija pāriem" kursa izveidotāja un vadītāja)
Improvizācijas kurss pāriem ir īpaši izveidots, pielāgojot improvizācijas teātra treniņu spēles tā, lai pāri varētu tās pielietot ikdienā. Kursa laikā, komfortablā un pozitīvā vidē, tiek izspēlētas šīs spēles un tehnikas, nostiprinot jaunās prasmes. Turklāt, tā kā lielākā daļa treniņu tev ir jādara viens pret viens kopā ar savu partneri, tad tas jo īpaši palīdz izveidot vēl lielāku izpratni, saikni un sadarbību tieši starp jums abiem.
Bez visa augstākminētā, nodarbības ir arī jautras un smieklu pilnas. Kvalitatīvi un ar prieku pavadīts laiks kopā, viennozīmīgi ir lielisks ieguldījums veiksmīgām attiecībām!

Iepriekšējā
3 soļi līdz komandai, kas izrāda iniciatīvu un veido jaunas idejas
Nākamā
10 Pielietojamās improvizācijas spēles dažādiem grupu pasākumiem

Nav atbilžu

Email again: