PRIVĀTPERSONĀM

INDIVIDUĀLĀS APMĀCĪBAS

Sarunas mēdz būt dažādas. Dažādi ir arī veidi, kā tās vadīt veiksmīgi

Male Speaker

PUBLISKĀ RUNA

Ikvienam, kam jāuzstājas publikas priekšā

Individuālas apmācības publiskās runas prasmju uzlabošanai. Sāksim ar tavu pašreizējo runas prasmju novērtējumu, vienosimies, kāds ir mērķis un tikai pēc tam ķersimies pie aizraujošiem treniņiem, kas uzlabos tavas publiskās runas un uzstāšanās prasmes. Runas apmācībās strādāsim ar balsi, runu, stāju, saturu un publikas analīzi. Paplašināsim tavus rāmjus, dodot spēju ātri un asprātīgi reaģēt un rast risinājumu jebkuram pavērsienam uzstāšanās laikā.  Tas tiks darīts gan ar klasisko runas  apmācību treniņu palīdzību, gan ar pielietojamās improvizācijas tehnikām. Ar satraukumu gan mēs necīnīsimies. Satraukumam ir jābūt, tas ir labs un vajadzīgs, un to nevajag pārvarēt, bet gan izmantot savā labā. Runas apmācībās mēs iemācīsimes, kā tieši.

SAVIESĪGĀS SARUNAS JEB "SMALL TALK"

Ikvienam, kurš apzinās pirmo 10 sekunžu nozīmi komunikācijā

Otrajā vietā, uzreiz aiz uzstāšanās publikas priekšā, ir nepatika pret saviesīgajām sarunām jeb "small talk" ar pilnīgiem svešiniekiem. Ir reizes, kad no tām izvairīties nav iespējams, visbiežāk, ja tas nepieciešams Tev nozīmīgu jaunu  kontaktu dibināšanā.
Kombinēti pielietojamās improvizācijas treniņi saviesīgo sarunu apmācībās, palīdz Tev atvērties šādām sarunām, būt spontānam, mierīgam, radošam un aizraujošam. Teoriju nekvējoties trenēsim praksē, zinoša trenera uzraudzībā. Apmācību laikā arī izmantosim praktiskos treniņus, kuros tiksies ar citiem cilvēkiem, lai pārbaudītu apgūtās prasmes drošā treniņu vidē un spētu gan redzēt progresu, gan novērot to, pie kā vēl jāpiestrādā. Šāda apmācību metode dod prasmes, kuras nekavējoties varēsi izmantot dzīvē un izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.
Pirms apmācībām satiksimies un caur sarunu izzināsim Tavas stiprās un ne tik stiprās puses, lai izstrādātu Tev piemērotu apmācību plānu, kas šīs prasmes attīstīs.

Nākotnē vairs nekādu mulsinošu sarunu ar tikko satiktiem cilvēkiem.

Networking Event
Smiling Young Man

IKDIENAS KOMUNIKĀCIJAS UZLABOŠANA

Studentiem, skolēniem, draugiem un kolēģiem, vai arī vienkārši ikvienam, kurš vēlas sevī attīstīt spontanitāti, radošumu un spēju būt aizraujošam sarunu biedram ikvienā kompānijā

Mēdz gadīties situācijas, kurās Tu tiec pārprasts, vai arī Tev neizdodas savu viedokli noformulēt, kā gribētos. Tās var būt darba pārrunas, ikdienas komunikācija ar kolēģiem, paziņām vai ģimeni, sarunas ar autoritātēm (skolotājiem vai vadītājiem) un tamlīdzīgi. Varbūt Tu vienkārši vēlies uzlabot savu ikdienas sarunu kvalitāti un attīstīt savu personību, jo tā ir atslēga uz panākumiem. Sazinies ar mums, sarunāsim, kā varam Tev palīdzēt.  Pielietojamā improvizācijas apmācības ir maģiskā atslēga uz tavu superspēju atklāšanu.

Mobile Phone

Sazinies

RUNAS RĀMIS

©2019 by Runas Rāmis